loader
Segregatory - ranking

Ranking najczęściej kupowanych segregatorów - część 1

Ranking najczęściej kupowanych/wyszukiwanych segregatorów. Poniższa lista obejmuje część pierwszą całego rankingu.

1. Na pierwszym miejscu mamy segregator firmy Idest w formacie A4. Ma grzbiet o szer. 75 mm, z czego grubość kartonu to aż 2,1 mm, i jest ekonomiczny. Charakteryzuje się czarnym kolorem. Oprawa jest gruba, ma 1290g/m2. Do zamykania służy dźwignia wyposażona w dociskacz. Dla zachowania wymogów, pod dźwignią znajduje się kontrolny numer. W celu lepszego operowania nim, na boku znajduje się okrągły otwór. Etykietę z grzbietu można wymieniać. Na samą dźwignie jest gwarancja 2 lat. Całkowite wymiary to 28,5 na 32 na 7,5 cm.

2. Na drugim miejscu jest także ekonomiczny segregator w rozmiarze A4 o szerokości 75mm, ale tym razem z firmy Esselte i w zielonym odcieniu. Sposób otwierania go jest standardowy. Okładkę wykonano z polipropylenu. Etykietkę z grzbietu można wymieniać. Na przodzie znajdują się otwory mające zabezpieczyć przed niepotrzebnym otwarciem się okładki, a na grzbiecie okrągłą dziurę na palec. Zmieści się w niego około 500 zwykłych kartek o formacie A4. Otrzymał on certyfikat FSC.

3. Segregator z Herlitza typu Easy Orga. Format A4 mający bardzo szeroką okładkę. Na grzbiecie znajduje się wymienna etykieta. Jest wąski - tylko 2,5cm i mieści maks. 130 kartek. Utrzymany w transparentnym niebieskim kolorze. Posiada plastikowy zacisk.

4. Znowu firma Esselte, ale Solea. Jest niezwykle elegancki i w pastelowym, fioletowym kolorze. Zabezpieczenie i docisk dokumentów jest na wysokim poziomie. Na powierzchni położono folię PP. Mniej się brudzi czy wilgotnieje. Na dole okuty metalem. Ma otwór na palec.

Firmowe segregatory

5. Czarny gruby segregator Donau. Użyto do niego grubej na 2,1mm tektury. Odznacza się Zielonym Punktem czyli bierze udział w recyklingu i odzyskiwania odpadów. Na wierzchu pokryto go polipropylenową folią ekologiczną, która w dotyku przypomina płótno. W środku znajduje się zwykła wklejka z białego papieru. W środku mamy mechanizm dźwigniowy, pod nim kontrolny numer, i dociskacz. Etykietę można wymieniać. Jest gruby na 7,5cm. Na samą dźwignię producent daje 2 lata gwarancji.

6. Ponownie firma Herlitz. Q.File segregator stworzono z tektury. Jej wierzch obłożono folią typu PP, zaś w środku znajdziemy satynową okleinę. Etykietę z grzbietu można wymieniać. Sam otwór na palec obleczono okuciem. W środku jest dźwigniowy mechanizm wyposażony dodatkowo w zacisk. Jest jednym z najgrubszych segregatorów - ma aż 8cm grubości. Występuje w pomarańczowej barwie.

7. Nowa firma - Donau PBS, typu Master-S. Jest standardowym grubym segregatorem mającym 7,5cm szerokości. Etykieta jest dwustronna i można ją wymieniać. W środku tradycyjna dźwignia i zacisk na dokumenty. Otwór na palec dodatkowo wzmocniono i zabezpieczono przed uszkodzeniem. Do wykonania go użyto tektury, na którą następnie położono folię. W dotyku przypomina płótno. Dół segregatora okuto metalem. Występuje w jasnej niebieskiej barwie.

8. Pomarańczowy, bardzo gruby (8cm) segregator z firmy Leitz. Dzięki mechanizmowi można go otworzyć nawet na 180'. Okładki oklejono najpierw papierem a potem połyskującą folią. Etykieta jest samoprzylepna, ale da się ją zdjąć lub wymienić na inną. Mieści w sobie do 600 kartek. Stworzono go przy użyciu materiałów uzyskanych z recyklingu.

Szeroką ofertę segregatorów znajdziesz na stronie sklep.lobos.pl >>