loader
Segregatory - ranking

Segregatory ekonomiczne - top 8

Na rynku pojawiają się ostatnimi czasy różnorodne segregatory ekonomiczne, w które warto zainwestować swoje środki finansowe. Dokładne przeanalizowanie ofert rynkowych pozwoli wybrać zainteresowanym najlepsze dla nich możliwości. Oto niektóre z nich.

Esselte segregator ekonomiczny typu A4 z dźwigniowym mechanizmem

Jest to zielony segregator biurowy, który posiada standardowy mechanizm. Dodatkowo zawarta w nim została okładka wykonana z wysokiej jakości polipropylenu, wewnątrz posiada szary papier, natomiast na grzebiecie znajduje się kieszeń. Ta kieszeń przeznaczona jest przede wszystkim na etykiety wymienne, które mogą służyć zainteresowanym do opisu zawartości segregatora, bez konieczności jego otwierania. Na grzbiecie znaleźć można też specjalnie zaprojektowany otwór na palec, dodatkowo znajdują się w tym segregatorze metalowe okucia, umiejscowione na dolnych krawędziach. Użytkownikom zapewniają one bardziej komfortowe użytkowanie, ale też zwiększone bezpieczeństwo przechowywania dokumentów ważnych dla firmy. Segregator może w sobie pomieścić nawet 500 kartek A4.

Segregator Datura typu A4

Ten segregator wykonany jest ze specjalnego grubego kartonu, który okryty jest na zewnątrz folią, a wewnątrz znajduje się szary papier w jasnych odcieniach. Jest to format A4, który świetnie sprawdzi się np. podczas pracy biurowej, ale też w domach. Szerokość grzbietu w tym przypadku wynosi 75 mm, posiada dwustronną etykietę, a dolne krawędzie są wzmocnione wysokiej klasy niklowanymi okuciami. W ten sposób zwiększa się bezpieczeństwo przechowywania dokumentów.

Segregator Donau Master typu A4

Jest to jeden z najpopularniejszych segregatorów ekonomicznych dostępnych na rynku. Pokryty jest ekologiczną folią wykonaną z polipropylenu. To sprawia, że ma on strukturę płótna, jest bardzo przyjemny w dotyku i uniwersalny. Wewnątrz znaleźć można papierową wyklejkę. Dźwignia posiada specjalny dociskacz, aby można było z niej łatwiej korzystać. Dodatkowo na grzbiecie znajduje się obustronna etykieta, wymienna. Otwór na palec jest wzmocniony, aby nie został on zbyt szybko uszkodzony.

Artykuły biurowe

Segregator Bantex typu A4

Bardzo ciekawa opcja dla wymagających osób, na zewnątrz jest oklejony folią polipropylenową. Wewnątrz znajduje się biała wyklejka papierowa, posiada tak jak poprzednie opcje dwustronną etykietę wymienną znajdującą się na grzbiecie. Dolne krawędzie są wzmocnione metalowymi elementami, aby zapewnić lepszą wytrzymałość.

Segregator Donau Archiv typu A4

Wykonany został on z utwardzonego kartonu, który został pozyskany w procesie recyklingu. Bardzo oryginalna opcja na rynku. Dźwignia posiada dodatkowo dociskacz. Ponadto można liczyć na wzmocnienie otworu na palec. Mechanizm zawarty w tym segregatorze posiada 2 lata gwarancji.

Segregator Office Products typu A4

Pokryty specjalną matową folią polipropylenową, posiada strukturę płótna. Wnętrze okryte wyklejką papierową. Odporny na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Znajduje się w nim także dwustronna wymienna etykieta na grzbiecie.

Segregator Esselte PP

Różni się od swoich poprzedników wyglądem. Posiada mechanizm standardowy, dodatkowo okładkę wykonaną z polipropylenu. Znajdują się w nim także metalowe okucia umiejscowione na dolnych krawędziach. Dodatkowo zawarto w nim wzmocniony otwór na palec.

Segregator Herlitz typu A4

Posiada bardzo trwałą okładkę z papieru kartonowego. Pokryty folią polipropylenową. Zawarto w nim mechanizm dźwigniowy. Dodatkowo ma też wymienną etykietę grzbietową oraz metalowe okucia na dolnych krawędziach.