loader
Segregatory – specyfikacje

Łatwe przechowywanie dokumentów z marką Leitz

Lider branży urządzeń biurowych - ACCO Brands Corporations, jest właścicielem marki Leitz, która  specjalizuje się w usprawnianiu zarządzania biura i przechowywania dokumentów biurowych. Leitz znana jest z wysokiej jakości produktów i uznana wśród pracowników biurowych wymagających dokładności, usprawnienia pracy biurowej i porządku w biurze. Flagowym produktem i główną specjalizacją tej marki jest produkcja różnego rodzaju segregatorów.

Segregatory Leitz

Wieloletnia i bogata tradycja firmy, wypracowała praktyczny i nowoczesny styl swoich produktów. Segregatory Leitz charakteryzują się prostotą połączoną z nowoczesnym i eleganckim sznytem. Doskonale sprawdzą w biurze, są wygodne i lekkie dzięki czemu, również osoby mobilne korzystające z dokumentów przechowywanych w segregatorach, nie będą miały problemu z ich transportem.

Segregatory dostępne są w formatach – najpopularniejszym A4, ale również w zależności od potrzeb, większe dokumenty można przechowywać w segregatorach A4+ lub A3 dostępnych w trzech rodzajach materiałów: kartonu, plastiku lub polifoamu. Szerokości grzbietów dostępnych segregatorów można wybrać w wymiarach od 29 do 86 mm. Marka zadbała również etykietę grzbietową – można ją nabyć w wersji wymiennej lub samoprzylepnej.

Udogodnieniem w przechowywaniu dokumentów segregatorów marki Leitz jest zastosowany mechanizm 180°, który umożliwia szybszą segregacją kartek, dzięki szerszemu o połowę otwarciu. Segregatory chronią również przechowywane dokumenty, dzięki lepszemu mechanizmowi zamknięcia. Wewnętrzne kieszonki ulokowane w wewnętrznej stronie segregatora, dają dodatkową możliwość przechowywania takich elementów jak płyty, wizytówki czy elementy piśmiennicze.

Segregacja dokumentów

Szeroki wachlarz kolorystyczny segregatorów doskonale dopasuje się do gustów klientów lub wystrojów pomieszczeń przechowywanych dokumentów. Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom klientów.

Marka Leitz oferuje różne kolekcje segregatorów dostosowane do różnych potrzeb klientów:

- Kolekcja Style – posiada szerokie zastosowanie dzięki lekkości i funkcjonalnym kształtem.

- Unikatowy wygląd i barwność linii WOW, Solid i Urban Chic będą przyciągać spojrzenie i staną się doskonałą ozdobą biura.

- Linia Panorama – tzw. segregatory ofertowe, starannie wykonane i praktyczne. Doskonałe na spotkania biznesowe, szkolenia czy konferencje. Posiadają elegancką gładką powierzchnię, dzięki zastosowaniu polipropylenu zgrzewanego na krawędziach segregatora.

- linia Recycle, zainteresuje osoby zainteresowane i promujące ochronę środowiska. Produkty wykonane są w całości z materiałów pochodzących z recyklingu.

W zależności od materiału, kolekcji i wielkości segregatorów oferta cennikowa waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za sztukę.

Poza ofertą segregatorów, firma Leitz oferuje również inne produkty niezbędne w każdym biurze, takie jak: notatniki, pojemniki do przechowywania, teczki, zszywacze czy dziurkacze. Wszystkie artykuły dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu łatwo dopasować produkty do upodobań pracowników i estetyki biura.