loader
Segregatory - ranking

Segregatory ofertowe

Segregatory to przedmioty przydatne w biurze jak żadne inne. Można je zresztą spotkać w zasadzie w każdym domu czy mieszkaniu.

W firmach potrzebne są miejsca, w których składa się dokumentację, a niekiedy również umowy i inne dokumenty, które należy przechowywać przez dłuższy czas. Oczywiście wielu osobom segregatory nie wydają się być sprzętem zbyt skomplikowanym. Uważają one, że ich dopasowanie jest banalnie proste. Jednak, gdy przyjrzeć się temu nieco bliżej, okazuje się, że nie jest to bardzo łatwe. Trzeba bowiem pamiętać, że segregatory dostępne są  w wielu rodzajach do wyboru i posiadają różnorodne parametry.

W czasie dokonywania wyboru warto wiedzieć, że jest to sprzęt, który wykorzystywany jest powszechnie podczas archiwizowania dokumentów. Dlatego też kluczowe znaczenie ma zawsze rozmiar segregatora. W tym przypadku mówi się o formacje papieru oraz samego segregatora. Największą popularnością cieszą się modele o wielkości A4, chociaż i to oznaczenie interpretowane jest na kilka sposobów. Na ogół format A4 oznacza, że do segregatora można wpinać kartki o tych samych wymiarach . Jednak jeśli dokumenty mają być przechowywane w koszulkach, co wydłuża ich żywotność, warto postawić na segregator o nieco większej formie.

Segregator ofertowy ESSELTE A4 4-ringowy

To segregator ofertowy ze skóropodobnym tłoczeniem, który laminowany jest po obu stronach przyjazną dla środowiska naturalnego folią polipropylenową PP. Jest ona zgrzewana na krawędziach dla uzyskania gładkiej powierzchni, bez pęcherzyków powietrza czy mało estetycznych pofałdowań.

Model posiada 2 kieszenie na zewnętrznych okładkach. Minimalna gramatura wkładek to 170-220 gsm. Produkt mieści format A4 - a dokładniej 230 kartek A4 80 gsm.

Zobacz segregatory dostępne na stronie sklep.lobos.pl >>

Segregator ofertowy LEITZ Panorama A4+ 2-ringowy

Segregator ofertowy Panorama A4+  posiada okładkę i grzbiet z przezroczystymi kliszami, w które można wsunąć dowolne wkładki. Dodatkowa kieszeń wewnętrzna przeznaczona jest na wizytówki, notatki czy inne papiery. Minimalna gramatura wkładek to w tym przypadku 10-220 gsm. Format A4 Maxi pozwala na segregowanie dokumentów za pomocą przekładek Maxi. Ich indeksy są lepiej widoczne niż u klasycznych A4.

Segregator ofertowy BIURFOL A4 D-52 4-ringowy

To model wykonany z wysokiej jakości folii PCV. Posiada przezroczyste kieszenie na przedniej okładce i grzbiecie, do których włożyć można dowolne materiały reklamowe. Produkt posiada mechanizm 4-ringowy w kształcie litery R lub D. Zamek znajduje się z tyłu.

Esselte SEGREGATOR OFERTOWY PANORAMA A4 4 RINGI 51MM

Produkt posiada dwie przezroczyste kieszenie zewnętrzne - na przedniej okładce i grzbiecie. Włożyć można  w niej specjalnie przygotowaną stronę tytułową czy stronę z logo danego klienta. Model wyposażony jest w mechanizm 4- kółkowy.

Segregator ofertowy A4 - Panorama, grzbiet 25 mm, Biurfol

To wysokiej jakości segregator ofertowy w formacie A4. Posiada przezroczystą kieszeń na okładce i grzbiecie. Mechanizm jest okrągły R. Produkt posiada klasyczny rozmiar formatu A4.